بازی باب اسفنجی که با نام کامل SpongeBob Moves In ارائه شده است یکی از بازی های پرطرفدار استراتژی در اندروید است که بر اساس داستان فیلم آن ساخته شده است و این بازی نیز از کمپانی Nickelodeon ارائه شده است که فیلم انیمیشن باب اسفنجی را ساخته است, جدیدترین نسخه به همراه فایل را می توانید هم اکنون از سایت یک موبایل دانلود نمایید.

در این نسخه که هالووین و حال و هوای آن تاثیر گذاشته است و به بازی سبکی خاص تر داده است شما وظیفه مدیریت و رسیدگی به ارواح و امور دیگر را دارید, در ابتدا بازی شاید نگهداری و مدیریت روح ها شاید کاری عجیب و غریب و ترسناک بنظر برسد اما بعد از گذشته مدت زمان کوتاهی متوجه خواهید شد که اینکار بسیار لذت بخش است و روح ها کاری با شما ندارند.

همچنین شما در بازی می توانید خانه های معروف مانند خانه آناناسی باب اسفنجی و رستوران آقای خرچنگ و خانه سنگی پاتریک را بسازید و مدیریت امور آنها را نیز در دست بگیرید مثلا می توانید در رستوران خرچنگ سرویس دهید و سکه جمع آوری کنید و با سکه های جمع اوری شده آیتم های جدید خریداری کنید. وجود ماموریت های مختلف در بازی SpongeBob Moves In و با شخصیت های مختلف برخی دیگر از قسمت های بازی است که علاوه بر حالت استراتژی وجود دارد.

ویژگی ها  اصلی بازی باب اسفنجی:
 -   داستان اصلی براساس فیلم  SpongeBob Moves In
 -   وجود تمام شخصیت های معروف در داستان اصلی باب اسفنجی
 -  دارای سبک استراتژی و چالش برانگیز
 -   توانایی بازی با شخصیت های مختلف مثل پاتریک، سم، آقای خرچنگ و ...
 -   قابلیت ساخت دهکده زیر آب معروف باب اسفنجی و دوستانش
 -   توانایی مدیریت شهر در بخش های مختلف
 -   قابلیت ساخت خانه آناناسی باب اسفنجی ، خانه سنگی پاتریک و رستوران آقای خرچنگ
 -  قابلیت کسب درآمد از طریق کار کردن در رستوران آقای خرچنگ
 -   توانایی شخصی سازی ساختمان ها
 -   قابلیت آزاد کردن بخش های غیر قابل دسترس با کسب امتیاز و گذراندن مراحل بیشتر
بازی استراتژی باب اسفنجی SpongeBob Moves In به همراه دیتا