عوامل خرابی گیربکس

آشنایی با مهم ترین دلایلی که باعث خرابی گیربکس می شوند، یکی از مشکلاتی که در روند رانندگی و سلامتی خودرو نقش بسیار تأثیرگذاری دارد، خرابی گیربکس است. گیربکس ها به دلایل مختلفی ممکن است که دچار خرابی و عیب شوند. در ادامه این مطلب به بررسی مهم ترین عواملی که می توانند باعث خرابی گیربکس شوند پرداخته شده است.

ادامه مطلب: آشنایی با مهم ترین دلایلی که باعث خرابی گیربکس می شوند

خرابی گیربکس دستی و اتوماتیک

علائم خرابی گیربکس دستی و اتوماتیک چیست و چه کارهایی باعث خرابی آنها می شود؟، اگر به علائمی که نشان از خرابی گیربکس است توجه نشود در نهایت گیربکس از کار افتاده و خودرو متوقف خواهد شد. اگر به این علائم در زمان مناسب رسیدگی نشود، برای تعمیر گیربکس باید هزینه گزافی پرداخت شود. در این مقاله قصد داریم شما را با برخی از علائمی که نشان از خرابی گیربکس های دستی و اتوماتیک است آشنا کنیم.

ادامه مطلب: علائم خرابی گیربکس دستی و اتوماتیک چیست و چه کارهایی باعث خرابی آنها می شود؟

خودروبر یا خودرو سوارچیست

خودرو بر یا خودرو سوارچیست ؟ ، خودرو بر یا خودرو سوار گونه جدیدی از وسایل حمل خودرو است که، توانایی تغییر زاویه کفی حمل خودرو را براساس نیاز راننده و همچنین وضعیت جاده به صورت خودکار و با بهره مندی از جک های هیدرولیکی و پنوماتیکی تغییر دهد.

بیشتر بخوانید خودروبر یا خودرو سوارچیست

اگزوز خودرو چیست ؟

اگزوز خودرو چیست ؟ ، از دیگر قطعه های خودرو و دیگر وسیل های نقلیه اگزوز است که به شکل کلی وظیفه آن انتقال دود به دست آمده از واکنش های شیمیایی در داخل سیلندر به خارج از خودرو است  .

بیشتر بخوانید اگزوز خودرو چیست ؟

خطرات پنوماتیک

خطرات پنوماتیک ، هزینه استفاده از هوای فشرده یا سیستم پنوماتیک تا حد معینی اقتصادی و با صرفه است.

بیشتر بخوانید خطرات پنوماتیک