چاپ
دسته: blog
بازدید: 1724
خودروبر یا خودرو سوارچیست

خودرو بر یا خودرو سوارچیست ؟ ، خودرو بر یا خودرو سوار گونه جدیدی از وسایل حمل خودرو است که، توانایی تغییر زاویه کفی حمل خودرو را براساس نیاز راننده و همچنین وضعیت جاده به صورت خودکار و با بهره مندی از جک های هیدرولیکی و پنوماتیکی تغییر دهد.

استفاده از خودرو بر نوعی حمل و نقل نوپا خودرو به حساب می آید که نسبت به نمونه های جرثقیل بسیار ایمن تر می باشد. خودرو بران با در نظر گرفتن نیاز مالکان خودروها در ایران، اقدام به ارائه خدمات جا به جایی و حمل خودرو کرده و با بهره گیری از این خدمات، خودرو را کاملا ایمن و ضمانت شده از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل می کنند.

 

مزایای خودرو بر


• خودرو بر یا خودرو سوار پایداری بسیار بهتری نسبت به خودرو بر های معمولی دارند. به همین دلیل در چند سال اخیر استفاده از خودرو بر و خودرو سوار برای انتقال خودرو ها در جاده های شهری نیز استفاده می شود.
• کفی خودرو بر های خودروبران با در نظر گرفتن انواع خودرو ها در ابعاد های مختلف، عاج کاری شده است تا نیروی اصطکاک بین لاستیک ها و سطح کفی به حداکثر خود برسد.
• خودرو بر یا خودرو سوار دارای بیشترین ایمنی و البته سرعت بیشتری نسبت به روش های دیگر در عرصه حمل و نقل دارد و می تواند خودرو شما را در کمترین زمان ممکن به مقصدتان برساند.
• از خدمات دیگر خودرو بر می توانید در زمان فک پلاک خودرو ها، انتقال خودرو به تعمیرگاه، در هنگام مسافرت ها و حتی هنگام تحویل خودرو صفر تا درب منزل استفاده کنید.

 

هزینه حمل خودرو با کفی


با گسترش شبکه جاده ای و استفاده روز افزون از خودروها و افزایش خرید خودرو توسط عموم، نیاز به تجهیزاتی به نام کفی خودرو بر که وظیفه حمل و نقل خودرو جهت سوار شدن بر روی کامیونت یا تریلر را برعهده دارند، روز به روز بیشتر احساس می گردد و ساخت و فروش خودروبرها رونق چشمگیری گرفته است. امروزه یکی از بهترین روش ها برای حمل خودرو و جلوگیری از آسیب در حین جا به جایی، حمل کل وسیله نقلیه بر روی خودرو بر است. کفی های خودرو بر در ابعاد مختلف و با کیفیت ها و قیمت های گوناگون موجود می باشند. استفاده از کفی خودرو بر امن ترین روش برای حمل خودرو های مختلف بوده که امکان آسیب رسیدن به خودرو را به صفر می رساند. استفاده از کامیون های مجهزبه کفی خودرو بر که دارای سیستم هیدرولیک جهت جا به جایی کفی می باشند، علاوه بر سهولت در عملیات جا به جایی، امکان بروز حوادث را بسیار کاهش می دهد. گسترش استفاده از خودرو ها در سال های اخیر باعث افزایش کاربرد و فروش خودرو بر در سراسر کشور گردیده از این رو این محصول، به یکی از محصولات پر فروش تبدیل گردیده است. شرکت های خودرو بر با هدف گسترش تولید ملی، ایجاد محصولی با کیفیت و همچنین بالا بردن ضریب اطمینان و امنیت در هنگام حمل خودروها، ساخت کفی خودرو بر را آغاز نموده و با کسب چندین سال تجربه در این زمینه، محصولی مناسب و بدون نقص را به مردم ارائه می نماید.